Získejte čas na sebe a na svoje blízké. Pomůžeme vám

Zajistíme péči o děti, domácnost nebo další členy rodiny. Spolupracujeme se zkušenými chůvami a pečovatelkami, které mají pro tuto práci nejen patřičné vzdělání, ale i bohatou praxi. A hlavně chtějí svoji práci dělat naplno.

Zjistěte o našich chůvách víc

Zaměstnáváme chůvy původem z Filipín

Mají zkušenosti ze zahraničí, vyznávají křesťanské hodnoty, chtějí pracovat a jsou vzdělané. Stanou se součástí rodiny a budou se starat o všechny její členy podle jejich potřeb. Chůvy mají rády děti, ale bez problému zajistí péči o seniory, dům, domácí mazlíčky a celkový chod domácnosti. Vy tím získáte čas na své nejbližší a na to, co vás baví.

Co přinese chůva vaší domácnosti?

 • práce kdekoliv v ČR
 • angličtina jako komunikační jazyk s rodiči i dětmi 
 • večerní hlídání
 • péče o seniory
 • příprava pokrmů
 • domácí práce
 • práce 6 dní v týdnu
 • délka úvazku až 2 roky
 • hlídání i během dovolené

Koukněte jak to funguje

Jak to funguje

Celý proces je poměrně administrativně náročný, takže vyřízení všech nezbytností zabere několik měsíců. Cílem je přivést k vám v domluveném termínu vybranou chůvu a zapojit ji co nejdříve do chodu vaší domácnosti.
1
Definujeme si vaše požadavky
2
Vybíráte chůvu podle životopisu, videa a rozhovoru po telefonu
3
Podepisujeme smlouvu
4
3 - 4 měsíce jsou potřeba pro vyřízení všech náležitostí pro práci v ČR
5
V domluvený termín vám představíme vaši chůvu

Kolik to stojí

Vstupní náklady
50 000 Kč
Administrativní poplatky (vízum, pracovní povolení), letenka
Měsíční poplatek
35 000 Kč
Mzda pro chůvu, provize

Můj příběh

Pracovala jsem jako HR manažerka a svoji práci jsem měla nesmírně ráda. Současně s tím jsem učila na vysoké škole a měla řadu dalších zájmů. Pak přišel moment, kdy jsem si dokázala představit, že bychom měli rodinu. Ale představa, že bych byla schopná pokračovat ve všech svých aktivitách a zálibách, byla nereálná. 

Začala jsem proto hledat možnosti, jak skloubit obojí. Pokračovat v práci, která mi přinášela tolik uspokojení a naplnění, a současně mít prostor i pro rodinu. Najít jesle, soukromou školku nebo hlídání v rozsahu, jaký jsem si představovala, nebylo reálné.

O možnosti zaměstnání chůvy z Filipín jsem se dozvěděla až v Kataru, kde jsou pomocnice v domácnosti zcela běžné. Neváhala jsem ani minutu a pustila se do vyřizování pracovního víza.

Teď bych ráda pomohla všem, kteří jsou nebo byli ve stejné situaci jako já. Ráda bych i v České republice nabídla alternativní možnost péče o dítě bez toho, aniž by vás cokoli limitovalo. 
Přečtěte si více o tom, jak jsem se k chůvám dostala

Moje hodnoty

 • Svoboda - Získejte čas na sebe a své blízké
 • Preciznost - Vybíráte, až najdete tu pravou
 • Spolehlivost - Co si domluvíme, to platí

Napište mi na

jana@topfamilycare.cz
nebo mi zavolejte na +420 731 507 373
Ráda si poslechnu vaše individuální požadavky a potřeby. 
Nemáte prostor na to, aby vaše chůva bydlela s vámi? Máte dítě, které potřebuje speciální přístup a péči, nebo by se vám hodila chůva jen na některé dny v týdnu?

Věřím, že najdeme řešení.